BIENLY BIENLY

Kurumsal

 • Biz Kimiz?

   

  Bienly, sağlık, çevre ve kalite bilincini teknolojik üretim yöntemiyle bütünleştirmeyi başarmış dinamik bir markadır. Türkiye'nin deniz ve kara ulaşım merkezi Gebze'de kurulu fabrikamız sadece 304 kalite çeliği işleyerek sağlıklı bir gelecek için ürünler üretmeyi hedefliyor. Tek kullanımlık değil, uzun ömürlü ürünlerle çevreyi korumayı hedefliyoruz. Firmamız otomasyon gücü, üretim esnekliği ve tedarik çeşitliliği sayesinde ülke ekonomisine maksimum fayda sağlamayı planlamaktadır.

   

  Bienly, Ar-Ge ve teknolojik üretim yetkinliği ile dünya çelik ev aletleri pazarında söz sahibi olmayı ve sadece Türkiye'de değil hedef ülkelerde de sektör lideri olmayı hedeflemektedir.
  Bienly, Güvenilirlik, Müşteri Odaklılık, Kalite, Çalışkanlık, Disiplin, Çevreye Duyarlılık, İnsan Sağlığı ve Şeffaflık değerleri ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

   

  Üretimin sağladığı imkanlar çerçevesinde en çevre dostu malzeme ve teknolojiyi kullanmak, gelecek nesillere daha iyi bir yaşam kalitesi sunacak bir çevre bırakmak şirketimizin kalite, çevre ve İSG politikalarının önemli bir parçasıdır. her yeni projede çevrenin korunması ve kirliliğin önlenmesinde sürekli iyileştirme sağlamak.

   

  Sistemlerin yönetimi için tüm altyapı ve kaynakları sağlamak, çalışanların katılımını en alt düzeyde sağlamak, sürekli gelişimi ilke edinerek bu gelişime olanak sağlayan hedefler belirlemek, güvenilir ürünler sunarak lider bir marka olmak. tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan, müşteri için kullanılabilir, verimli ürünler tasarlayarak tercih edilir olmayı hedeflemektedir.  Bienly
 • Hizmetlerimiz

   

   

   

 • Satış Alanları

 • Projeler Hakkında Bilgi Alın